Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai? - UAB Extradent
16807
post-template-default,single,single-post,postid-16807,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai?

Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai?

Mažiau chirurginių procedūrų, streso bei vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas. Tai pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos privalumai. Apie vienmomentę dantų implantaciją ir skirtumus tarp įprastosios, teiraujamės ilgametę patirtį šioje srityje turinčio gydytojo odontologo burnos chirurgo Gražvydo Omercos.

Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai?

Vienmomentė dantų implantacija – tai gydymo metodas, kurio dėka to paties vizito metu pacientui galima atlikti dvi procedūras: pašalinti protezavimui netinkamą dantį ar šaknį ir iškart į jo vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 3 – 4 mėnesių tam, kad būtų galima įsriegti implantą.

Kokie vienmomentės dantų implantacijos privalumai?

Mano nuomone, šis gydymo metodas, daugeliu atveju pranašesnis už įprastą konservatyvų implantacijos protokolą. Visų pirma, visas gydymo laikas tampa trumpesnis 3 – 4 mėnesiais. Abi procedūras atlikdami vienu metu, sumažiname ne tik vizitų, chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukeliame mažiau diskomforto bei streso pacientams. Visų antra, išlaikydami natūralų minkštųjų ir kietųjų audinių kontūrą, galime pasiekti geresnių estetinių rezultatų. Be viso to, taikydami vienmomentės implantacijos metodą, kai kuriais atvejais išvengiame papildomos, brangiai kainuojančios viršutinio žandikaulio sinuso dugno pakėlimo operacijos.

Kokia vienmomentės implantacijos eiga?

Pirmojo vizito metu atliekama visa chirurginė dalis: pašalinamas blogas dantis ar dantys, atliekama kaulo priauginimo procedūra, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Pacientui pageidaujant, tos paties vizito metu gali būti pritvirtinamas ir laikinas dantis (plastikinis protezas), kad implanto prigijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas. Po 1,5 – 3 mėnesių, prigijus įsriegtam danties implantui pradedamas protezavimo procesas, kurio metu pacientui pagaminamas ir pritvirtinamas itin natūraliai atrodantis bei tvirtas nuolatinis vainikėlis.

Kiekvienas gydymo atvejis individualus. Ar šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, galima atsakyti tik konsultacijos metu, įvertinus burnos ertmės būklę, poreikius bei galimybes. Pacientams visuomet sakau, kad atidėdami svarbius sprendimus rytojui, problemos neišspręsite, o tik padidinsite. Juolab, kad konsultacija dėl dantų implantacijos yra nemokama, o kiekvienu, net ir sudėtingiausiu atveju, galimas ne vienas patikimas sprendimas.

Paslaugas teikia gydytojas Gražvydas Omerca. Jis dirbti pradėjo 2006 metais, baigęs odontologijos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Po kelerių metų praktikos odontologijoje, gydytojas nusprendė tęsti studijas universitete ir įgyti aukštesnę burnos chirurgo kvalifikaciją. Šiandien Gražvydas Omerca vienas iš nedaugelio gydytojų Lietuvoje galinčių atlikti net ir itin sudėtingas burnos chirurgijos procedūras, įskaitant ir dantų implantacijas.