Mūsų darbai - UAB Extradent
17070
page-template-default,page,page-id-17070,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Mūsų darbai

Pacientė buvo nepatenkinta priekinių dantų estetika. Pagal pavaškavimą – atliktas keturių priekinių dantų estetinis plombavimas.


Pacientas skundėsi visų dantų nudilimu, jautrumu bei neestetiniu vaizdu. Padedant technikui buvo padarytas dantų pavaškavimas. Jo tikslas – atstatyti prarastų dantų aukštį, formą ir estetiką plombavimui.


Pacientui padarytas dviejų priekinių dantų estetinis plombavimas. Dar bus atliktas kitų dviejų priekinių dantų plombavimas.


Pacientas kreipėsi konsultacijai dėl periodiškai atsirandančio pūlinuko ties priekiniu dantimi. Atlikus dentalinę rentgeno nuotrauką matomas didelės apimties židinys kaule. Gydymo prognozę sunkino prastumta plombinė medžiaga.  Kruopštaus darbo rezultatas – pavyko pašalinti visą medžiagą, kanalo spindis išplautas ir dezinfekuotas, kanalo viršūnė plombuota specialia medžiaga MTA.


Kaip pacientė teigia – įgyvendinome jos svajonę turėti gražią šypseną! Pacientė skundėsi savo dantų estetiniu vaizdu, vengė šypsotis, nepavykdavo atkasti maisto.
Atliktas viršutinių dantų protezavimas cirkonio oksido keramikos vainikėliais naudojant veido lanką taisyklingam dantų jo atkūrimui.  Labai svarbu, kad atkurti dantys ne tik atrodytų estetiškai, bet ir atliktų visas kramtymo funkcijas.


Pacientė neteko visu savo dantų dėl periodonto patologijos. Jai buvo sriegti implantai po 6 apatiniame ir viršutiniame žandikauliuose. Prigijus implantams – pagaminti metalo keramikos dantys. Atstatyta kramtymo funkcija ir iš esmės pagerinta gyvenimo kokybė.


Pacientė buvo nepatenkinta savo dantų išvaizda. Buvo atliktas dantų šaknų kanalų pergydymas mikroskopu, dantys sustiprinti kaisčiais, protezuoti cirkonio oksido keramikos vainikeliais. Atstatyta kramtymo funkcija.  Pacientė rezultatu labai patenkinta.


Pacientas buvo nepatenkintas savo dantų būkle. Seniai buvo ištraukti krūminiai viršutinio žandikaulio dantys. Klinikoje buvo atliktas šaknų kanalų pergydymas, įsriegti implantai netektų dantų srityse. Taip pat – suprotezuota cirkonio oksido keramikos vainikėliais.


Pacientui padarytas trijų priekinių dantų estetinis plombavimas.


Pacientas skundėsi visų dantų nudilimu, jautrumu bei neestetiniu vaizdu. Padedant technikui buvo padarytas dantų pavaškavimas. Jo tikslas – atstatyti prarastų dantų aukštį, formą ir estetiką plombavimui.

Vieno danties atstatymas – nuo 75 eurų iki 85 eurų.


Pacientas skundėsi visų dantų nudilimu, jautrumu bei neestetiniu vaizdu. Padedant technikui buvo padarytas 6 priekinių dantų pavaškavimas. Jo tikslas – atstatyti prarastų dantų aukštį, formą ir estetiką plombavimui.


Darbą atliko – gyd. Kristina Šiaučiūnienė

Pacientė norėjo pakeisti priekinių dantų senas plombas, pageidavo šviesesnių. Plombuota pagal pavaškavimą 5 dantys.