UAB Extradent kontaktai - susisiekite jau dabar!
16201
page-template-default,page,page-id-16201,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Kontaktai

UAB „Extradent“ odontologijos klinika
Įmonės kodas: 300146531
Adresas: Savanorių pr. 104-1A, LT-44147, Kaunas

Darbo laikas: I-V 09.00-18.00

Telefonas: 8 671 30333
El. pašto adresas: extradent@inbox.lt
 

 

UAB „Extradent“ odontologijos klinikoje teikiamos aukštos kokybės visos odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos vaikams bei suaugusiems – nuo dantų balinimo ir profesionalios higienos iki implantavimo. Skirdami didelį dėmesį paslaugų kokybei ir siekdami užtikrinti visapusišką komfortą savo klientams, dirbame tik su aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintomis, medžiagomis ir pažangiausia odontologijos įranga, kuri nuolat atnaujinama diegiant naujas diagnostikos bei dantų gydymo technologijas.

Klinikoje „Extradent“ atliekamos visos odontologinio gydymo ir su jomis susijusios papildomos paslaugos, tokios kaip kanalų pergydymas mikroskopu, periodontologinės operacijos, implantacija ir chirurginės operacijos.

Siekiant Klinikoje įdiegti aukščiausio lygio odontologijos pasiekimus pas mus dirbantys gydytojai terapeutai, gydytojai specialistai: endodontas, periodontologas, ortodontas, veido – žandikaulių chirurgas ir implantologas nuolat gilina savo žinias ir kelia kvalifikaciją Lietuvoje bei tarptautiniu lygiu užsienyje.