Estetinis plombavimas – galimybė susigrąžinti šypseną! - UAB Extradent
16895
post-template-default,single,single-post,postid-16895,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Estetinis plombavimas – galimybė susigrąžinti šypseną!

Estetinis plombavimas – galimybė susigrąžinti šypseną!

Jeigu gamta Jūsų neapdovanojo Holyvudine šypsena, tai tikrai nereiškia, kad negalite tokios turėti. Galite ir gana greitai, tik reikia kreiptis į specialistus, kurie padėtų atlikti estetinio plombavimo procedūrą. Kokiu atveju atliekama procedūra? Tuomet, kai dantis arba dantys nuskyla, suskyla, pakinta jų spalva, kai dantys yra kreivai nuaugę.

Estetinio plombavimo niuansai

Estetinio plombavimo tikslas yra atkurti anatominę danties struktūrą. Puiku tai, kad naudojantis šiuolaikinėmis medicinos įrangomis galima atkurti dantis taip tiksliai, suteikti jiems tokį natūralumą, kad niekas nesužinos, jog dantukas yra tvarkytas.

Procedūra atliekama ne tik dėl labai skirtingų priežasčių, tačiau ji tinka ir labai skirtingo amžiaus asmenims. Žinoma, tiems, kurie turi nuolatinius dantis, tad vaikams su pieniniais dantukais estetinis plombavimas ne tik nerekomenduotinas, tačiau ir nereikalingas.

Suprantama, kad kuo greičiau kreipsitės – tuo procedūra Jums gali kainuoti pigiau. Dar tada, kol reikia koreguoti tik vieno danties audinius, o ne visos jų eilės.

Žinoma, estetinis plombavimas suteikia galimybę džiaugtis ne tik gražia, tačiau ir funkcionalia burnos ertme, dantys puikiai kramtys maistą.

Galiausiai, kad šis kruopštus darbas reikalauja investicijos, tačiau ji atsiperka. Viskas priklauso nuo to – kiek dantis yra sugedęs. Kaina gali varijuoti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų, tad tik situaciją įvertinęs specialistas gali atsakyti tiksliau. Bet kuriuo atveju, estetinis plombavimas kainuoja dešimtimis kartų mažiau nei implantavimas, kuris gali būti reikalingas praradus nuosavus dantis.

Taigi, kuo skubiau reaguosite į pokyčius – tuo paslaugos kainos bus mažesnės.

Estetinio plombavimo procedūra ir danties priežiūra po

Įvertinus paciento burnos būklę parenkamos tinkamiausios kompozicinės medžiagos, kurios padeda atkurti dantukus ir suteikti jiems natūralumą. Savo klinikoje naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, kurios užtikrina ne tik natūralų efektą, tačiau ir ilgaamžiškumą, tvirtumą.

Atlikus estetinio plombavimo procedūrą dažniausiai po kelių savaičių siūloma vėl apsilankyti pas gydytoją, kad jis patikrintų, ar viskas gerai. Dažniausiai papildomai korekcijų nereikia, tad tai tik kontrolinė apžiūra.

Po plombavimo nėra reikalinga labai intensyvi priežiūra, tačiau skirti laiko kiek daugiau šiam dantukui – verta. Vėliau juo rūpinkitės taip, kaip ir kitais dantimis: valykite du kartus per dieną, gerkite daug vandens, naudokitės skalavimo skystį, reguliariai atlikite prof. burnos higieną ir t.t.

Dieną po procedūros siūloma vengti maisto produktų, kurie turi dažomąjį poveikį. Taip pat po procedūros dieną gali būti jautrūs dantys. Todėl siūlome nevalgyti kontrastingai labai karšto bei šalto maisto.