Dantų implantavimo etapai - UAB Extradent
16963
post-template-default,single,single-post,postid-16963,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Dantų implantavimo etapai

Dantų implantavimo etapai

Implantacija gali Jums padėti susigrąžinti ne tik sveiką, tačiau ir funkcionalią šypseną.

  • Pirmo vizito metu atliekama danties implantacija. Implantas įsriegiamas į kaulą ir paliekamas prigijimui 3-6 mėnesiams.
  • Per antrą vizitą ant implanto uždedama speciali galvutė, ant kurios vėliau bus padaromas danties vainikėlis. Kartais ši galvutė uždedama pirmo vizito metu, įdėjus implantą.
  • Trečio etapo metu padaromas danties vainikėlis. Pritaikius vainikėlio spalvą, formą, dydį, naujas dantis nesiskirs nuo nuosavų dantų.

Kartais galima atlikti implantaciją ir pagaminti vainikėlį vieno vizito metu arba kelių dienų bėgyje. Jūs galite valgyti ir šypsotis iš karto po gydymo. Tai yra įmanoma, kai žandikaulio kaulas implantuojamo danties srityje yra storas, sąkandis taisyklingas, implantas nejuda kaule, dančiui netenka didelis kramtymo krūvis.

Bendrinis-tyrimas
Prieš implantaciją tiriama pacientų bendra būklė – ar neserga ligomis, įtakojančiomis kaulo būklę (cukrinis diabetas, reumatas, išsėtinė sklerozė, navikai ir kt.), imuninės sistemos sutrikimais, širdies – kraujagyslių sistemos ligomis (stenokardija, aritmija, hipertoninė liga), psichikos ligomis, ar nėra alerginių reakcijų ir kt..

Kontraindikacijos
Nerekomenduojama implantuoti, jei nuolat pasikartoja burnos gleivinės susirgimai ir pastebima prasta burnos higiena, jei buvo taikytas galvos ir kaklo spindulinis gydymas dėl piktybinio auglio, jei nepakankamos anatominės sąlygos ar ryški tam tikra patologija burnoje. Kiekvieną atvejį individualiai įvertina gydytojas – odontologas.

Video: Verum Cosmetic Dentists Coventry