Blogas apie odontologiją
16773
page,page-id-16773,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Blogas

Dantų balinimas namų sąlygomis

Svajojate apie holyvudinę šypseną, kuri Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu leis džiuginti ne tik kitų akis, tačiau kaskart pažvelgus į veidrodį pasigrožėti savimi? Greičiausias ir pats paprasčiausias dantų balinimo būdas – profesionalus dantų balinimas klinikoje.

Dantų implantacijos ilgaamžiškumas

Šiandien dauguma odontologijos klinikų siūlo dantų implantacijos procedūrą. Visi žada greitą ir nepriekaištingą rezultatą, dažnai nepaminėdami faktų apie garantijas ir ilgaamžiškumą. Apie tai, ką vertėtų žinoti kiekvienam, planuojančiam dantų implantacijos procedūrą, pasakoja ilgametę patirtį šioje srityje turintis gydytojas odontologas burnos chirurgas Gražvydas Omerca.

Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai?

Mažiau chirurginių procedūrų, streso bei vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas. Tai pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos privalumai. Apie vienmomentę dantų implantaciją ir skirtumus tarp įprastosios, teiraujamės ilgametę patirtį šioje srityje turinčio gydytojo odontologo burnos chirurgo Gražvydo Omercos.

Viskas, ką reikia žinoti ruošiantis implantacijai

Apie dantų implantaciją kartais sklando labai daug mitų, kurie trukdo suprasti – kokia tai paslauga ir ar ji tikrai padeda susigrąžinti dantis. Norėdami Jums padėti suprasti kas yra, kam reikalinga ir kaip atliekama dantų implantacija – kalbamės su Extradent specialistais, kurie dalinasi savo patirtimi ir didžiausiomis pacientų baimėmis.