Blogas apie odontologiją
16773
page-template-default,page,page-id-16773,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Blogas

Dantų balinimas namų sąlygomis

Svajojate apie holyvudinę šypseną, kuri Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu leis džiuginti ne tik kitų akis, tačiau kaskart pažvelgus į veidrodį pasigrožėti savimi? Greičiausias ir pats paprasčiausias dantų balinimo būdas – profesionalus dantų balinimas klinikoje.

Dantų protezai – nuostabiai ir sveikai šypsenai!

Paskutiniais metais požiūris į dantų protezus labai pakito, kadangi jie tapo ne tik kur kas panašesni į tikrus dantis, tačiau taip pat ir kur kas funkcionalesni, žinoma, ilgiau tarnauja, nekelia jokio diskomforto. Ne veltui dantų protezavimo paslaugas dėl mažesnės kainos (lyginant su implantacija) – renkasi ne tik vyresnio amžiaus, tačiau ir jaunesni pacientai, kuriems iki 50 metų.

Dantų implantacijos ilgaamžiškumas

Šiandien dauguma odontologijos klinikų siūlo dantų implantacijos procedūrą. Visi žada greitą ir nepriekaištingą rezultatą, dažnai nepaminėdami faktų apie garantijas ir ilgaamžiškumą. Apie tai, ką vertėtų žinoti kiekvienam, planuojančiam dantų implantacijos procedūrą, pasakoja ilgametę patirtį šioje srityje turintis gydytojas odontologas burnos chirurgas Gražvydas Omerca.

Vienmomentė dantų implantacija. Kas tai?

Mažiau chirurginių procedūrų, streso bei vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas. Tai pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos privalumai. Apie vienmomentę dantų implantaciją ir skirtumus tarp įprastosios, teiraujamės ilgametę patirtį šioje srityje turinčio gydytojo odontologo burnos chirurgo Gražvydo Omercos.

Viskas, ką reikia žinoti ruošiantis implantacijai

Apie dantų implantaciją kartais sklando labai daug mitų, kurie trukdo suprasti – kokia tai paslauga ir ar ji tikrai padeda susigrąžinti dantis. Norėdami Jums padėti suprasti kas yra, kam reikalinga ir kaip atliekama dantų implantacija – kalbamės su Extradent specialistais, kurie dalinasi savo patirtimi ir didžiausiomis pacientų baimėmis.

Bedančio žandikaulio atstatymas

Pacientai netekę visų dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje, apie dantų implantavimo procedūrą dažniausiai net nesvarsto, baimindamiesi sudėtingos, ilgos bei itin brangiai kainuojančios procedūros. Šios ir panašios išankstinės nuostatos, neretai suklaidina pacientus.

Vaikų dantukų priežiūra: kaip apsaugoti burnos ertmę?

Nors tėveliai patys žino ir labai dažnai kartoja, kad sveika burnos ertmė prasideda nuo tinkamų įpročių, kurie turi būti ugdomi dar vaikystėje, deja, dažniausiai vaikai nėra mokomi tinkamai prižiūrėti savo dantukų. Bent jau ne taip intensyviai ir kruopščiai, kaip kad rekomenduoja odontologai

5 dantų implantacijos priežastys: šypsokimės plačiai!

Netekus nuosavų dantų gyvenimo kokybė bus kur kas prastesnė, kadangi daugelis skundžiasi ne tik fiziniais, tačiau ir psichologiniais pokyčiais, kurie apsunkina gyvenimą. Juolab, šiais laikais dantų netekimas aktualus ne tik vyresnio amžiaus, tačiau ir jaunų žmonių tarpe, kurie dantų netenka dėl traumų, ligų ir net blogos burnos ertmės priežiūros.

Estetinis plombavimas – galimybė susigrąžinti šypseną!

Jeigu gamta Jūsų neapdovanojo Holyvudine šypsena, tai tikrai nereiškia, kad negalite tokios turėti. Galite ir gana greitai, tik reikia kreiptis į specialistus, kurie padėtų atlikti estetinio plombavimo procedūrą. Kokiu atveju atliekama procedūra? Tuomet, kai dantis arba dantys nuskyla, suskyla, pakinta jų spalva, kai dantys yra kreivai nuaugę.

Faktai apie dantų implantavimą

Dantų implantavimas yra pats patogiausias šypsenos susigrąžinimo būdas. Žinoma, jis būtinas ne tik dėl estetikos, tačiau ir siekiant išvengti žandikaulio irimo, užsitikrinti, kad maistas bus tinkamai sukramtomas, pavyks išvengti žarnyno problemų.

Skauda dantį. Ką daryti?

Turbūt visiems bent kartą gyvenime teko patirtį nemalonų danties skausmą. Kartais jis sistemingai vis labiau intensyvėja, kol galiausiai tampa nepakeliamas, o kartais lyg iš giedro dangaus pradeda mausti žandikaulį, dantį, net liežuvį. Tokiu atveju pirmiausia siūlome ne griebtis vaistų, tačiau registruotis į odontologijos kliniką. Gydytojas ras priežastį ir paskirs tinkamiausią gydymą.

D. U. K. apie implantaciją

Aptarsime dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie implantaciją.

Ortodontija ir breketai: viskas, ką turite žinoti

Ortodontinis gydymas yra taikomas kreivai išdygusių dantų ištiesinimui, netaisyklingo sukandimo gydymui, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcijai bei šių ligų profilaktikai.

Dantų implantavimo etapai

Implantacija gali Jums padėti susigrąžinti ne tik sveiką, tačiau ir funkcionalią šypseną.

Dantų protezavimo galimybės

Šiuolaikinis dantų protezavimas, žengiant mokslui į priekį, labai nutolo nuo senų laikų protezavimo, kuomet pagrindinis protezas būdavo plokštelė arba štampuoti metaliniai tiltai bei vainikėliai.

Blogo burnos kvapo priežastys ir šalinimas

Blogas burnos kvapas kelia diskomfortą ne tik kitiems, kurie turi jį justi, tačiau dažnai ir pačiam. Dažniausiai jis kankina rytais. Jeigu galvojate, kad blogas burnos kvapas ryte yra normalu, atsakome, kad tikrai ne. Tai gali reikšti net ligas, tad svarbu išsiaiškinti priežastis ir imtis našiausių kvapo naikinimo būdų.

Dantų pastos pasirinkimas

Platus dantų pastos pasirinkimas kelia klausimą – kuri yra geriausia. Būtent tai ir bandysime aptarti šiame straipsnyje. Žinoma, geriausia yra rinktis kartu su savo gydytoju, kuris geriausiai žino Jūsų burnos ertmės būklę, tad patars ir dėl priežiūros priemonių.

Asmens burnos higiena

Kasdieninė burnos ertmės priežiūra, atliekama kiekvieno žmogaus, naudojantis asmeninėmis higienos priemonėmis. Labai svarbu vaikus nuo mažens mokyti tinkamos asmens burnos higienos, ugdyti ir diegti įpročius ir įgūdžius. Didelę įtaką turi tėvai, tinkamas jų pavyzdys. Stomatologas ar higienistas gali tik patarti, paskatinti.

Ortodontija: breketai nuostabiai šypsenai!

Ortodontinis gydymas yra taikomas kreivai išdygusių dantų ištiesinimui, netaisyklingo sukandimo gydymui, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcijai bei šių ligų profilaktikai.

Dantenų kraujavimo priežastys ir gydymo būdai

Statistika atskleidžia, kad lietuviai gana prastai rūpinasi savo dantimis. Tiek suaugusieji, kurie jiems skiria per mažai dėmesio, tiek vaikai, kurie dažniausiai negauna sektino pavyzdžio. Mažos burnos ertmės problemos galiausiai vista labai didelėmis ir dantų gydymas ne tik daug kainuoja, tačiau dažnai pareikalauja traukti esamus dantukus ir keisti juos implantais.

Ar reikia šalinti protinius dantis? Nuomonių visada daug. Žinoma, negalima pateikti išvados, kuri apima visų žmonių situaciją. Tai yra – kinta burnos ertmės būklė, kinta sveikata, kinta ir kitos smulkmenos, kuris lemia protinių dantų šalinimo būtinybę. Arba kaip tik – nešalinimo.