5 dantų implantacijos priežastys: šypsokimės plačiai! - UAB Extradent
16878
post-template-default,single,single-post,postid-16878,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

5 dantų implantacijos priežastys: šypsokimės plačiai!

5 dantų implantacijos priežastys: šypsokimės plačiai!

Netekus nuosavų dantų gyvenimo kokybė bus kur kas prastesnė, kadangi daugelis skundžiasi ne tik fiziniais, tačiau ir psichologiniais pokyčiais, kurie apsunkina gyvenimą. Juolab, šiais laikais dantų netekimas aktualus ne tik vyresnio amžiaus, tačiau ir jaunų žmonių tarpe, kurie dantų netenka dėl traumų, ligų ir net blogos burnos ertmės priežiūros.

Apsaugomas žandikaulis nuo nykimo

Dantų netekimas toli gražu ne tik estetinė problema. Ilgainiui tose vietose, kur nėra dantukų, žandikaulio kaulas pradeda irti, todėl kinta žmogaus veido forma, dažniausiai veidas atrodo kur kas senesnis nei yra iš tiesų. Jeigu pamačius veido pokyčius nusprendžiama tvarkytis dantis – gali reikėti papildomų procedūrų, kurios padeda atkurti ne tik kramtymo, tačiau ir estetines funkcijas: kaulinio audinio priauginimas arba sinusų pakėlimas ir t.t. Norint to išvengti – dantis verta implantuoti vos jų netekus.

Implantavimas – visam gyvenimui

Dantų implantavimas yra geras pasirinkimas ir todėl, kad kartą susitvarkius burnos ertmę – daugiau nebeteks ryžtis korekcijai. Na, bent jau ne dėl tų dantų, kurie implantuoti, kadangi jie tarnaus ilgai. Dažniausiai tinkamai prižiūrimi išlieka funkcionalūs iki žmogaus gyvenimo galo.

Natūralumas

Daugelis žmonių pergyvena, kad implantai gali atrodyti nenatūraliai, kad aplinkiniai matys, jog Jūsų dantys yra netikri. Šiuolaikinės technologijos padeda sukurti ne tik funkcionalius, tačiau ir puikiai atrodančius dantis, kurie beveik nesiskiria nuo natūralių, tad daugelis net nesupras, kad dantys arba dantis buvo implantuotas. Nepamirškite, kad dantų implantavimas nėra tas pats kas ir protezavimas.  Protezai dažniausiai atrodo ne taip natūraliai, priešingai nei implantai, kurie nesiskiria nuo Jūsų natūralių dantų, tad jokio skirtumo, ar reikės implantuoti visą dantų eilę ar tik vieną dantuką.

Lengva priežiūra

Dar vienas mitas, kad implantai reikalauja specifinės priežiūros. Tikrai ne. Jeigu norite būti ramus, kad dirbtiniai dantys Jums tarnaus ilgai – prižiūrėkite juos taip pat kaip ir natūralius dantukus. Valykite kiekvieną dieną po du kartus, naudokite dantukų siūlą, skalaukite su skysčiu ir panašiai. Tik tiek tereikia, kad Jūsų šypsena atrodytų puikiai.

Kramtymo funkcijos atkūrimas

Galiausiai, dantų implantai leis ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir be jokio vargo kramtyti, kadangi jie visapusiškai atkuria maisto sukramtymo funkciją. Ar tinkamai sukramtyti maistą yra būtina? Taip, kadangi netinkamai sukramtomas maistas labai dažnai sukelia virškinimo trakto problemas, žmogus jaučiasi apsunkęs, pradeda skaudėti skrandį ir net kyla rūgštingumo problemos.

Domina dantų implantavimo konsultacija? Registruokitės: 8 671 30333.